13 września 2015

#17 Zombie Apocalypse Book TAG

Mogłabym się zasłaniać brakiem czasu, ogromem nauki, maturą, która czai się tuż tuż, ale... to nie brzmiałoby zbyt przekonywająco, nie? ;) Jestem leniem i nie chce mi się napisać recenzji. Przyznaję. Ale nie lubię, gdy panuje taka cisza i zastój na blogu, dlatego proponuję Wam miły przerywnik w postaci tagu. Podebrany stąd. To jedziemy! :PZ 5 książek przedstawionych na obrazku będę losować tytuł do odpowiedniego pytania. Potem otwieram na dowolnej stronie i imię bohatera, które pierwsze zauważę będzie odpowiedzią na konkretne pytanie.

Anna Karenina

1. Osoba, która zginie jako pierwsza.
Anna. 
UWAGA! SPOILER!
Rzeczywiście, że jako pierwsza, skoro w książce też umarła... Jeszcze przed apokalipsą! 

2. Osoba, której podstawię nogę, żeby uciec przed Zombie.
Lewin.
Ojej... Bardzo polubiłam Lewina. Wydawał mi się najbardziej wyrazistą postacią w tej książce. Naprawdę podstawiłabym mu nogę, żeby się uratować...? Hmm... No może...
Ostatnie życzenie
3. Osoba, która jako pierwsza zmieni się w Zombie.
Geralt.
Hahaha, mogło być inaczej? Trochę smutno, że taki świetny wiedźmin jako pierwszy zmieni się w zombie. Z drugiej strony... będziemy mieli problem. ;)

4. Osoba, która mi podstawi nogę, aby uciec przed Zombie.
Jaskier.
No, ładnie! A ja go tak lubiłam!

Misery

5. Drużynowy idiota.
Paul.
Szczerze mówiąc, on był już w takim niebezpieczeństwie, będąc skazanym na łaskę i niełaskę szalonej byłej pielęgniarki, że nie wiem, czy w ogóle przejąłby się apokalipsą zombie.


6.Mózg drużyny.
Annie.
Mając tak ograniczony wybór postaci, nie mogło być inaczej! Annie jako mózg drużyny? Pierwsze myśl: zginiemy. Druga: chwila, chwila. Ona jest bardzo przebiegła. Może to nie jest taki głupi pomysł?

Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet


7. Drużynowy medyk.
Mikael.
Z medycyną to on niewiele ma wspólnego. No nie wiem. On przydałby się gdzie indziej, a nie jako medyk...

8. Ekspert do spraw broni.
Lisbeth.
Nie mogło być inaczej. Mając Lisbeth u boku, apokalipsa zombie będzie nasza!

Cień wiatru

9. Awanturnik drużyny.
Daniel.
To chyba jakieś drugie oblicze Daniela. Czy ktokolwiek wyobraża go sobie jako największego awanturnika?! Bo ja na pewno nie. A może apokalipsa zmienia ludzi? :<

10. Kapitan drużyny.
Fermin Romero de Torres.
Dobra, to teraz zginiemy. Fermin jest taki impulsywny, taki porywczy, na kapitana kompletnie się nie nadaje. Z drugiej strony, jeśli dobrze pamiętam, ma doświadczenie wojenne. A apokalipsa zombie to trochę jak wojna, nie?

Czujcie się nominowani wszyscy. :)
Mi się tag bardzo podoba. Z mojego wszyło na to, że... oj, będzie ciężko. Geralt przeciwko nam, to mocne osłabienie, chociaż mamy Annie jako mózg drużyny i Lisbeth jako specjalistę od broni, więc szanse są wyrównane. A Wy, co sądzicie? :)

Jutro postaram się napisać recenzję, obiecuję! I być może pojawi się jeszcze jutro, a być może dopiero w środę, bo na wtorek mam zaplanowany inny post. Zapraszam więc na niego i na przyszłe recenzje. :)

7 komentarzy:

 1. Bardzo fajny tag :) I ciekawie wyszły odpowiedzi. Jest się czego obawiać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale Ci podpasowały odpowiedzi ! Ja i tak bałabym się tej Annie jako mózgu operacji, mogłaby nas wykiwać dla własnego dobra :P No i walczyć przeciwko Zombie Geraltowi? Byłoby ciężko ;D
  Pozdrawiam,
  http://magiel-kulturalny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Hahahaha bardzo fajny TAG ;)
  Sama może zrobię, gdy będę miała chwilę czasu :)

  Pozdrawiam :*
  ksiazki-mitchelii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam ten TAG <3 Muszę zrobić go w końcu u siebie ;)

  http://thebookishcity.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Lisbeth z bronią i wszyscy uratowani :)

  OdpowiedzUsuń