17 sierpnia 2016

#62 BOOK TOUR: „W krainie kolibrów”, Sofia Caspari – post organizacyjny


Pierwszy Book Tour na Bohaterze Fikcyjnym czas oficjalnie rozpocząć! :)


Zacznę od kolejki, bo to chyba interesuje Was najbardziej. Przy nicku podałam daty, w których mniej więcej książki powinny się u Was znaleźć. Jeżeli któryś termin Wam nie pasuje, to przy podawaniu adresu proszę o taką informację, coś zaradzimy. :) Jeśli dostanę do jutra dane do wysyłki pierwszej osoby, to książka ruszy już jutro. :) Przypominam, że kolejność jest losowa.

1. Oliwia Olejnik [18.08-01.09]
2. Poligon domowy  [02.09.-16.09] -> RECENZJA
3. Ewa Smaś [17.09-01.10] -> RECENZJA
4. reviewsbevickyy [02.10-16.10] -> RECENZJA
5. Olusiowo 7 [17.10-31.10] 
6. chocabooks [01.11-15.11]
7. Suza [16.11-30.11] -> RECENZJA
8. Gabbiszon  [01.12-15.12] -> RECENZJA
9. Mea Culpa [16.12-30.12] -> w drodze

Zmiana w kolejności: Gabbiszon z miejsca 7. na 8., Suza z 8. na 7.

Dziękuję Wam za zgłoszenia. :3 Dodam też, że te daty mogą się zmienić, na przeczytanie macie dwa tygodnie, ale oczywiście może się zdarzyć tak, że ktoś przeczyta szybciej i szybciej też odeśle dalej. Pogrubioną czcionką zaznaczona będzie osoba, u której aktualnie będzie książka. Recenzje też będą podlinkowane. Oczywiście na koniec akcji planuję podsumowanie i wówczas też zbiorę Wasze recenzje w jednym poście. :)

W razie czego przypominam istotne teraz punkty regulaminu. :)

 1. Czas na przeczytanie i odesłanie książki dalej wynosi 2 tygodnie (14 dni, wliczając w to weekendy) od momentu odebrania jej. Po jej przeczytaniu należy umieścić recenzję bądź opinię na swoim blogu/instagramie/Lubimyczytać. Byłoby miło, gdyby pojawiła się w niej informacja o book tourze (można napomknąć o niej słownie, można wstawić powyższy baner).
 2. Osoba wysyłająca książkę zobowiązana jest do wysłania jej listem poleconym priorytetowym, a następnie podanie mi w mailu numeru przesyłki.
 3. Osoba przyjmująca książkę zobowiązana jest do napisania maila do mnie z informacją o jej odbiorze.
 4. Zgłoszenie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na udostępnienie danych do wysyłki osobie, która będzie w posiadaniu książki. Dane te będę znać tylko ja jako organizatorka oraz osoba wysyłająca książkę.
 5. Po książce można (a właściwie należy!) pisać, zaznaczać fragmenty, byłoby również miło, gdyby wszyscy czytelnicy wpisali się na stronie tytułowej. :) Zostawcie po sobie ślad! Będzie to dla mnie miła pamiątka. :)
 6. Gdy książka do mnie wróci, spośród wszystkich osób biorących udział w book tourze wylosuję jedną, do której powędruje całkowicie nowy, nieczytany egzemplarz „W krainie kolibrów”.
Proszę szczególnie o wysyłanie listem rejestrowanym, bo nie chciałabym sytuacji, w której książka by się zagubiła. (Wszyscy wiemy, do czego zdolna jest nasza poczta).

Za moment dostaniecie e-maile z informacją, kiedy możecie się spodziewać książki i prośbą o dane do wysyłki.

Pozdrawiam i życzę milej lektury!

5 komentarzy:

 1. ah, powoli wychodzę na prostą z ksiażkami, więc początek września to idealna data na zapoznanie się z tą książką! Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej! Nominowałam Cię do LBA, tutaj znajdziesz szczegóły: http://books-lover.blogspot.com/2016/08/liebster-blog-award-1.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Book tour to świetny pomysł, życzę miłego czytania zgłoszonym :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę wspaniałej zabawy :)
  Książka dobra, akcja wspaniała - warto ogarnąć :)

  OdpowiedzUsuń