4 sierpnia 2016

#58 BOOK TOUR: „W krainie kolibrów”, Sofia Caspari - zapisy [zakończone]Pierwszy Book Tour na Bohaterze Fikcyjnym! :)

Mam dwa egzemplarze „W krainie kolibrów” Sofii Caspari, więc postanowiłam zorganizować book tour. Polega to na tym, że wysyłam egzemplarz książki pierwszej osobie, a ta, po przeczytaniu, wysyła ją kolejnej. W ten sposób książka krąży po całym kraju. W pewnym momencie trafi z powrotem do mnie, a spośród uczestników zabawy wylosuję jedną, która otrzyma własny, nowy, nieczytany egzemplarz książki. Zainteresowany/a? Zapraszam!


Regulamin:
 1. Warunkiem uczestnictwa w akcji jest posiadanie adresu korespondencyjnego w Polsce oraz aktywnego bloga, instagrama bądź konta na Lubimyczytać. W przypadku bloga aktywny oznacza bloga, na którym ostatni post pojawił się maksymalnie miesiąc temu, zaś w przypadku Instagrama oraz Lubimyczytać aktywny oznacza aktualizowany maksymalnie 2 tygodnie temu.
 2. Czas na przeczytanie i odesłanie książki dalej wynosi 2 tygodnie (14 dni, wliczając w to weekendy) od momentu odebrania jej. Po jej przeczytaniu należy umieścić recenzję bądź opinię na swoim blogu/instagramie/Lubimyczytać. Byłoby miło, gdyby pojawiła się w niej informacja o book tourze (można napomknąć o niej słownie, można wstawić powyższy baner).
 3. Osoba wysyłająca książkę zobowiązana jest do wysłania jej listem poleconym priorytetowym, a następnie podanie mi w mailu numeru przesyłki.
 4. Osoba przyjmująca książkę zobowiązana jest do napisania maila do mnie z informacją o jej odbiorze.
 5. Aby się zapisać, należy pod tym postem zostawić komentarz ze zgłoszeniem – proszę  o zamieszczenie w nim adresu e-mail oraz linku do bloga/instagrama/profilu na Lubimyczytać. 
 6. Kiedy zapisy się zakończą, zgłoszone osoby zostaną ustawione w losowej kolejności, a także otrzymają ode mnie e-maila z prośbą o wysłanie danych do wysyłki.
 7. Zgłoszenie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na udostępnienie danych do wysyłki osobie, która będzie w posiadaniu książki. Dane te będę znać tylko ja jako organizatorka oraz osoba wysyłająca książkę.
 8. Zapisy trwają od dzisiaj do momentu pojawienia się kolejnego postu powiązanego z akcją. Gdy taki post się pojawi, ten zostanie edytowany, a w jego tytule pojawi się informacja, że zapisy zostały zakończone. (Przyjęłam takie rozwiązanie głównie dlatego, że nie wiem, jak dużego zainteresowania mogę się spodziewać).
 9. Po książce można (a właściwie należy!) pisać, zaznaczać fragmenty, byłoby również miło, gdyby wszyscy czytelnicy wpisali się na stronie tytułowej. :) Zostawcie po sobie ślad! Będzie to dla mnie miła pamiątka. :)
 10. Gdy książka do mnie wróci, spośród wszystkich osób biorących udział w book tourze wylosuję jedną, do której powędruje całkowicie nowy, nieczytany egzemplarz „W krainie kolibrów”.
Mam nadzieję, że ktoś się zgłosi. Jeśli nie jesteście pewni, czy spodoba się Wam ta książka – zapraszam do przeczytania mojej recenzji: wystarczy kliknąć tutaj.

16 komentarzy:

 1. Udziału nie biorę, bo już czytałam, ale puściłam info w świat ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wzięłabym udział, ale... zupełnie nie mój gatunek. :D Mimo wszystko życzę dobrej zabawy uczestnikom ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja chcę spróbować. Uda cię być pierwsza? Www.poligon-domowy.blogspot.com
  Mail: Sprezentuj(małpa)gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Biorę udział! :3
  https://bookchilling.blogspot.com/
  gabrielakurpiel13@gmail.com
  <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mam w tej chwili czasu na Book Tour (zobowiązania) ale może następnym razem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłaszam się! :)

  bohaterkatragiczna@gmail.com
  www.zksiazkadolozka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się :)

  suzi443@gmail.com
  krople-szczescia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Wzięłabym udział, bo i książka mnie interesuje, i czas mam, ale u mnie to wygląda tak, że aktualnie zmagam się z pięcioma książkami, które czytam, a jedna z nich jest ogroooomnym tomiszczem, więc nie chcę sobie dokładać kolejnej książki :P Może następnym razem. A informację udostępniam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Z chęcią wezmę udział!:)
  e-mail: oliwia.14@onet.eu
  blog: http://oczami-oliwii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo chętnie wezmę udział! :))

  chocabooks@vp.pl
  chocabooks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Książkę mam, więc spasuje.

  OdpowiedzUsuń
 12. Nominowałam Cie do Liebster Blog Award. Więcej informacji tutaj - http://recenzjebrunetki.blogspot.com/2016/08/liebster-blog-award.html
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Z przyjemnością się zgłaszam ;)

  ewa.smass@gmail.com
  https://toreador-nottoread.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja z przyjemnością się zgłaszam.

  reviewbevickyy@gmail.com
  www.reviews-be-vickyy.blogspot.com
  oraz instagram reviewsbevickyy

  OdpowiedzUsuń
 15. Jestem nowa zarówno w blogosferze, jak i na książkowym Instagramie, jednak z wielką chęcią wziełabym udział w book tourze :3
  Blog: bibliotekaaleksandryjska.blogspot.com
  Instagram: @bibliotekaaleksandryjska
  Mail: olusiowo7@wp.pl

  OdpowiedzUsuń